Tüm Kategoriler
ENEN

Ana Sayfa>Haberler

Liuyang ve Jiangxi'deki tüm havai fişek fabrikaları 1 Eylül'den itibaren yeniden faaliyete geçecek

Zaman: 2023-09-11 Hitler: 53

İşçiler çok sayıda sipariş için işlerine geri döndüler; yurt içi siparişlerin Çin Yeni Yılı'ndan önce Aralık/Ocak ayına kadar, tüm yurt dışı siparişlerin ise Çin Yeni Yılı'na kadar tamamlanması gerekiyor. Daha sonra onaylanan yabancı siparişlerden bazıları, Nisan veya Mayıs 2024'e kadar tamamlanabilir.  

19. Asya Oyunları Hangzhou'ya gelince (23 Eylül'den 8 Ekim'e kadar), havai fişek fabrikalarının aksamasına neden olabilir, ancak pek emin değilim.

Biz Liuyang Guandu Havai Fişek Fabrikasıyız, fabrika yeniden açılmadan önce yöneticilere ve teknisyenlere ve 1.1-1, 1.1-2 ve 1.3 tehlike sınıfı işçilere yönelik bir güvenlik üretim toplantısı yaptık, 30 Ağustos'tan Ağustos'a kadar güvenlik toplantısı düzenliyorlar 31. 

Havai fişek endüstrisindeki tüm Çin fabrikalarının kapasitesi, 2022'nin sonundan bu yana iç pazardaki talep ve yüksek fiyatlardan güçlü bir şekilde etkileniyor. Küçük parçalar ve büyük parçalar (büyük pastalar ve vitrinler) ne olursa olsun, siparişlerin yapımı normal yıllara göre daha yavaştır. Fabrika kapasitesinin %50'si iç pazar tarafından işgal edilmektedir.

Bit-1

Sıcak kategoriler