Tüm Kategoriler
ENEN

Ana Sayfa>Haberler

Guandu havai fişek Grubu aylık özet konferansı

Zaman: 2024-01-12 Hitler: 23

Guandu Fireworks Group'un aylık özet toplantısı 8 Ocak 2024'te grubun kalıp fabrikasının ofis binasında başarıyla gerçekleştirildi.

Her fabrikanın ana liderleri geçmişi özetledi ve geleceği planladı. Tüm Guandu halkı, 2024 yılında yüksek bir ruh hali ve yüksek bir ruhla mücadele yolculuğuna çıktı.

Bit-1

Bit-2

Ana Pasta Bölümü Direktörü Zhong Ji Huang

Bit-3

Ana Kek Fabrikası Üretim Teknolojisi Fabrika Müdürü

Bit-4

Bir kalıp fabrikasının üretim müdürü

Bit-5

Jin Cheng Fabrika üretim müdürü

Bit-6

Satınalma Müdürü

Bit-7

Muhasebe Müdürü

Bit-8

Çin Satış Müdürü

Bit-9

Genel Müdür Yardımcısı

Bit-10

Genel Müdür Cony Peng, marka tanıtımı ve yönetim verimliliği gibi inovasyon çalışmalarının sonuçlarını bildirdi. Bunlar arasında, alt marka - [Peng Xiaole] pazardan coşkulu bir tepki aldı ve saksı çiçeklerinin yeni sistematik ambalajı müşteriler tarafından oybirliğiyle tanındı. Süreç bazlı, kurumsallaşmış, veri bazlı ve geliştirilmiş yönetimin uygulanmasından bu yana iş verimliliği kapsamlı bir şekilde iyileştirildi. Daha sonraki yenilik çalışmaları ve reform çalışmalarının teşvik edilmeye devam edilmesi, miras yoluyla geliştirilmesi ve reform yoluyla hızlandırılması gerekmektedir.

Bit-11

Patron Bay Peng Yuliang, toplantıların daha sık ve anlamlı bir şekilde yapılması gerektiğini vurguladı. Konferansta geçmiş çalışmalarımızı gözden geçirdik, avantajları sağlamlaştırdık, eksiklikleri düzelttik, geçmişin eksikliklerini iyileştirme ve ilerlemenin başlangıç ​​noktası haline getirdik.
Grubumuz eksiksiz bir organizasyon yapısına, eksiksiz hizmetlere ve eksiksiz ürünlere sahip bir şirkettir. Ekip, yeni ürün araştırma ve geliştirmesinden satış sonrası hizmete, havai fişek bombalarından küçük ürünlere ve ürün üretimi özelleştirmesinden havai fişek gösterisi planlama ve özelleştirmeye kadar her şeyi kapsar. Grubun bugünkü başarıları her Guandu insanının bilgeliği ve özverisinin sonucudur ve tüm meslektaşlarımıza özverili çabaları için teşekkür etmek isteriz.
Guandu Fireworks Group'un aylık özet toplantısı, geçmişi miras alan ve geleceğe açılan bir toplantıdır. Yeni çeyreğin gelişiminin başlangıcında yer alan Guandu halkı, yenilik yapmak ve dönüşmek için bir araya geliyor.
2024 yılında Guandu Grubu yenilik yapmaya, gelişmeye ve yeni bir seviyeye ulaşmaya devam edecek.

Sıcak kategoriler